tr

CUTERAL PSM 220 M AÇILI YARI OTOMATİK ŞERİT TESTERE

CUTERAL PSM 220 M AÇILI YARI OTOMATİK ŞERİT TESTERE

Cuteral kesim makinelerinin yerli olduğunu ve Konya’da üretildiğini belirtmek isterim. Firma bir çok kesim makinesi alanında çeşitli makineler ile mühendisliğini ispatlamıştır. Geniş ürün yelpazesi ile küçük büyük bütün işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Yurt dışına ithracat yapacak kadar kaliteli ve üretim kapasitesine sahiptir. Özellikle şerit testere kategorisinde piyasayı domine eden markaların başında gelmektedir.

Cuteral Psm220 m şerit testeresi yarı otomatik olup açılı kesim yapabilmektedir. Seri kesim ihtiyacı olmayan maksimum 220mm çapa kadar kesim yapacak olan ve açılı kesimlere ihtiyacı olan işletmeler için ideal bir makinedir. Standart ölçüde şeritler kullanılarak bir çok çeşitli kesimler yapılabilmektedir. Yedek parça ve sarf malzeme tedariğinde hiçbir sıkıntı yaşamayacağınız markaların başında yer almaktadır. Bakımı ve onarımı kolay bir makinedir. Bir çok ilde servisi bulunmakla beraber fabrikadan veya bayilerden hem servis hemde yedek parça tedariği yapılabilmektedir. Cuteral PSM 220 M açılı şerit testere açıyı göbekten almaktadır ve bu sayede uzun malzeme kesimlerinde ekstradan uzun malzemeyi döndermeye gerek duymaksızın kesi yapılabilmektedir. Mengeneden açılı şerit testereler gibi çevresini boşaltma ihtiyacı duyulmaması büyük bir avantajdır.

Kısacası hem açılı hemde yarı otomatik olarak kesim yapabilmek için adetli kesimlere girilmeyecekse ve büyük çaplara ihtiyaç yoksa psm220m açılı şerit testere tezgahı işiniz için en ideal şerit testeredir. 220 Lik şerit testereye stoktan teslim sahip olabilmek veya diğer şerit testereler hakkında stok ve fiyat bilgisi almak için İletişim sayfamızı ziyaret ederek direk işletmemize ulaşabilir veya sayfanın aşağısında bulunan sipariş formunu doldurarak bizim tarafınıza mail veya telefon yolu ile ulaşmamızı sağlayabilirsinz.

Teknik Özellikler
  • Göbekten açılı
  • Enine kesim 250mm
  • Dikey Kesim 220mm
  • 270Kg Ağırlık
  • 1.5 HP 1400d/dk Şerit Motor
  • 380V Trifaze Besleme
Ürün Fotoğrafları
Ürün Sipariş Formu