Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda

FBG Makina Takım Tezgahları adı altında sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir Limited Şirketi kuruluşu olup 2017 yılından beri faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir. Bünyesinde uluslar arası ticaret mezunu dış ticaretçi ve otomotiv mühendisliği mezunu mühendis personel çalışan firmamız yetkin düzeyde teknik bilgi ve ticari bilgi donanımına sahiptir.

Kurumsallığa son derece önem gösteren firmamız bütün resmi gerekliliklere sahip olup her işini titizlikle yapmaktadır. Ticari sicilinin ve müşteri memnuniyetinin hiçbir şekilde zeval görmemesi adına ürünlerin problemsizliği ve müşteriyi mağdur etmeyecek şekilde çalışmasını kontrol etmediği arkasında duramayacağı hiçbir ürünü alıp satmamaktadır.

Türkiye’nin 81 iline ulaşan 81 ilinde de ürünü olan ve ortadoğu ülkelerinin bir çoğu ilede ticaret yapmakta olan firmamızın hedefleri doğrultusunda ağını genişletme ürün gamını genişletme çabasıyla hızla artmaktadır. Bu şeffaflık ve dürüstlükle ilerdeğimiz süreyle de hedeflerimize ulaşacağımızdan hiç şüphemiz yok.

Çözüm Ortağınız
  • İhtiyaca yönelik doğru makine.
  • Özel istek üzerine makine tasarımı.
  • Yedek parça tedariği ve teknik servis yönlendirmesi.

Müşterilerimizin işlerinde doğru ekipman ile çalışmasını sağlamak ve çalışmalarının aksamaması adına yedek parça tedariğinde bulunmak FBG Makina Takım Tezgahları firmamızın çözüm ortaklığı politikasıdır.

Nasıl Çalışıyoruz
Satış ve Pazarlama Misyonumuz

Ürün alım ve satım politikamız gereği; kendimizin kullanamayacağı faal olmayan hiçbir ürünün alım ve satımını yapmıyoruz. Müşterilerimizle olabildiğince şeffaf ilişkiler ve bilgiler paylaşarak akılları karıştıracak durumlardan mağduriyet yaratacak problemlerden uzak duruyoruz. Türkiye’nin 81 ilinden makine alıp yine aynı şekilde makine satışı yaparak nakledebiliyoruz.

Ulaştırma ve Nakliye Yollarımız

Firmamız ticaretin de sadece mal satmakla kalmayarak Türkiye’nin 81 iline ve kazalarına nakliye bulma konusunda müşterilerine destek vermektedir. Müşterilerimizin mal ve maddi güvenliğini gözeterek almış olduğu ürünleri taşımaya en uygun araçlar ile anlaşarak güvenli şekilde yüklemesini yapıyoruz. Eksiksiz ve problemsiz olarak ulaşması adına yüklemeyi belgeliyor ve müşterilerimiz ile paylaşıyoruz. Böylelikle nakliye aşamasında oluşacak problemleride minimize etmiş oluyoruz.